Pozvánka na celoslovenský pobyt seniorov

Pozývame na 14. ročník celoslovenského pobytu seniorov, ktorý sa uskutoční v prekrásnom prostredí Zemplína. Stretneme sa vo vynovenom hoteli CHEMES na Zemplínskej Šírave.

Rada Cirkvi bratskej poverila zodpovedným organizátorom pobytu brata Dušana Kintlera. Spolu s bratom Kintlerom sa na organizácii spolupodieľa sestra Mária Porubská zo Zboru CB Bardejov, brat Štefan Suchanský zo Zboru CB Levice, sestra Viera Mitaľová zo Zboru CB Prešov, Zbyšek Konderla zo Zboru CB Hrádek (ČR), Ľubomír Vyhnánek za Kresťanské Zbory Bratislava-Rača a za Radu Cirkvi bratskej na Slovensku brat Jakub Kintler.

Organizačný tím podporujú aj niekoľkí dobrovoľníci, ktorí sa zúčastnia pobytu. Prikladáme niekoľko dôležitých informácií o konaní pobytu.

Termín konania:

10.06.2017 – 17.06.2017

Cena za pobyt:

175 € (8 dní/7 nocí s plnou penziou a wellness, cena za 1 deň pobytu je 25 €)

Prihlasovanie a zaplatenie

zálohy 75 EUR do:

30.04.2017

Kontaktné osoby, určení pracovníci miestnych zborov, ktorým môžete zaplatiť zálohu za pobyt v hotovosti:

Kintler Dušan, tel. č. +421 910 453 823

Mitaľová Viera, tel. č. +421 905 972 578,

Porubská Mária, tel. č. +421 910 178 290,

Suchanský Štefan, tel. č. +421 915 068 848

Zálohu za pobyt do vyššie stanoveného termínu môžete tiež uhradiť bezhotovostným prevodom na číslo účtu vedeného v Sberbank Slovensko, a.s., názov účtu Dušan Kintler, IBAN: SK74 3100 0000 0030 4146 7700. Do poznámky pre príjemcu uveďte svoje meno.

Wellness hotel CHEMES ponúka ubytovacie jednotky s vlastnou kúpeľňou, TV a telefónom, široký výber wellness a kúpeľných zariadení, reštauráciu, terasu, lobby bar, záhradu s grilom a pod.. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

V hotelovej reštaurácii s letnou terasou si môžete vychutnať tradičné špeciality slovenskej kuchyne i jedlá medzinárodnej kuchyne. V cene pobytu je hotelové wellness centrum, kde je Vám k dispozícii vnútorný bazén, dva vírivé bazény a päť sáun.

Hostia môžu využívať bezplatné súkromné parkovisko na mieste a detské ihrisko. V okolí alebo na mieste sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane cyklistiky a pešej turistiky. Okrem duchovného programu plánujeme výlet na Ukrajinu a do okolitej prírody. Podmienkou účasti na výlet do Ukrajiny je platný cestovný pas!!!

Ponúkam Vám krátku ochutnávku plánovaného duchovného programu, ktorý budeme mávať vždy podvečer. Do duchovného programu nás uvedie slovom brat Ľubomír Vyhnánek.

Sobota:

Dar spoločenstva

Nedeľa:

Milujte sa navzájom Ev. Jána 13, 34-35

Pondelok:

Prijímajte sa navzájom Rim. 15,7

Utorok:

Povzbudzujte a napomínajte sa navzájom Kol. 3,16

Streda:

Pozorujte sa navzájom (prejavujte si pozornosť) Hebr. 10,24

Štvrtok:

Odpúšťajte si navzájom Kol.3, 12-14

Piatok:

Modlite sa jedni za druhých Jak. 5,16

 

Veríme, že to bude opäť veľmi radostné a požehnané stretnutie, ktoré bude pre nás všetkých povzbudením na ceste viery. Tešíme sa na každého z vás a na zázrak budovania spoločenstva, ktorý budeme môcť aj vďaka vašej účasti na našom spoločnom pobyte zažiť.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom konania pobytu sa s dôverou obráťte na brata Dušana Kintlera a neváhajte ho kontaktovať na tel. čísle +421 910 453 823 alebo na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Tešíme sa na stretnutie s Vami a prajeme Vám všetkým Božie požehnanie.

Za organizačný tím

Ing. Jakub Kintler, PhD.
riaditeľ Kancelárie Rady CB
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.