Máme čo zvestovať 2014

2014_mcz_logo_male

Prihláška...
Pozvánka v PDF...
Doplnenie - informacie o zmene hotela v PDF...

Prihlasovanie na konferenciu je možné najneskôr do 28.2.2014.
Vyplnene prihlasky posielajte na emailovu adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Zvestujeme svojmu vlastnému srdcu

Kázeň je Božia pravda, ktorá skôr ako prišla do nášho ucha, prešla cez srdce kazateľa. Prirodzene, toto platí nielen pre formálnu kázeň či homíliu, ale pre každé kresťanské zvestovanie. Srdce v Biblii nie je iba sídlom citov človeka, ale riadiacim centrom jeho celého života, teda aj myšlienok a rozhodnutí.
My sme stále presvedčení, že tam, kde sa zvestuje Božie slovo, je počuť Boží hlas. Avšak skôr, ako sa dostane do uší našich poslucháčov, musí sa dostať a pôsobiť v srdci zvestovateľov. Nie sme imúnni voči sexuálnemu pokušeniu, strachu pred ľuďmi, závisťou, pýchou, hnevom, horkosťou, pochybovaním o Bohu a modlárstvom. Preto na tejto konferencii sa budeme zameriavať najmä na pôsobenie Božieho slova na naše vlastné srdce.
Ak o dôležitosti tohto pochybujete, tak príďte a presvedčte sa!
Ak ste o tom presvedčení, tak príďte a utvrďte sa!
Ak s tým súhlasíte, ale neprežívate to, tak príďte a otvorte sa!
Ak chcete, aby pri vašom zvestovaní bolo počuť Boží hlas, tak príďte a inšpirujte sa!
Pozývame kazateľov, farárov, laických kazateľov, katechétov, učiteľov nedeľných besiedok, mládeže, vedúcich biblických skupín, misijných a evanjelizačných pracovníkov, mužov aj ženy zo všetkých kresťanských denominácií na 6. konferenciu na nové miesto s osvedčeným ale pre väčšinu z vás zatiaľ neznámym rečníkom, lebo ešte stále

máme čo zvestovať – svojmu vlastnému srdcu!